O firmie

Firma Panel Meble jest integralna częścią firmy Sklep Drzewny i Hurtownia sklejki PANEL, która swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku od przejęcia z Gdańskiego Przemysłu Drzewnego małego sklepiku istniejącego od 70-tych lat. Zaczynaliśmy jako mały osiedlowy sklepik znany tylko lokalnym mieszkańcom o charakterze detaliczno-usługowym a w naszym asortymencie można było znaleźć tylko ułamek tego co oferujemy.

W miarę upływu czasu firma PANEL przeszła ogromna metamorfozę. Poszerzyliśmy znacząco asortyment oferowanych produktów i usług. Poza sprzedażą detaliczną wprowadziliśmy sprzedaż hurtową.Największe zmiany to otwarcie drugiego punktu do odbiory płyt meblowych oraz otwarcie magazynu mogącego pomieścić hurtowe ilości towaru jak również inwestycje związane z nowoczesna technologią sprzętu do odróbki drewna i produkcji mebli.

Przez te wszystkie lata prowadzenia naszej działalności nie zapomnieliśmy o kliencie . To dla niego stale się rozwijamy, podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Nie mamy również zamiaru poprzestać na tym co mamy teraz. Cały czas planujemy kolejne inwestycje, pozwalające zwiększyć jakości naszych usług. Wysoka jakość i zadowolenie klientów zarówno tych indywidualnych jak i hurtowych to główny cel naszej firmy. Przy dalszym planowaniu rozwoju naszej firmy cenne są dla nas wszelkie propozycje i uwagi od naszych klientów.

Reklamy